У Дніпрі підприємство, що здійснює будівництво метрополітену, відшкодувало завдані НТУ «Дніпровська політехніка» збитки у сумі 15 млн грн

В рамках проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому Дніпропетровською обласною прокуратурою за фактом службової недбалості під час будівництва Дніпровського метрополітену (ч.2 ст.367 КК України), підприємство-підрядник відшкодувало матеріальні збитки у сумі 15 мільйонів гривень, спричинені Національному  технічному університету «Дніпровська політехніка».

Як повідомлялось раніше, у жовтні 2019 року внаслідок службової недбалості, допущеної посадовими особами підприємства-підрядника під час будівництва Дніпровського метрополітену, виникла надзвичайна ситуація – частково зруйновано будівлю гуртожитку НТУ «Дніпровська політехніка», що знаходиться поруч з об’єктом будівництва.

Так, через порушення Державних будівельних норм і правил, а також тривалу неконсервацію технологічних об’єктів біля житлової будівлі, сталося просідання фундаменту гуртожитку. Як наслідок, гуртожиток перебуває в аварійному стані, усіх його мешканців було евакуйовано, а університету спричинено матеріальні збитки.  

Директору компанії, яка виконувала роботи, повідомлено про підозру у службовій недбалості та підробленні офіційних документів (ч.2 ст.367 та ч.1 ст.366 КК України). Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

 
 
 

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

 
кількість переглядів: 2046