У Дніпрі директор приватного підприємства підозрюється у рейдерському захопленні ринку

Дніпропетровською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно директора приватного підприємства, який підозрюється у протиправному заволодінні майном товариства з обмеженою відповідальністю (ч.3 ст.206-2 КК України).

Встановлено, що з 2017 року майновий комплекс ринку у місті Дніпрі перебував у власності товариства з обмеженою відповідальністю. У 2018 році на підставі підроблених документів право власності було зареєстровано за приватним підприємством, яке у подальшому захопило ринок та позбавило законного власника права користуватися майном.

Міністерством юстиції України скасовано незаконні реєстраційні дії та поновлено право власності за ТОВ, яке, аби унеможливити подальше протиправне переоформлення, передало ринок іншому товариству. Проте вказані дії не захистили власників від рейдерського захоплення, адже у 2020 році на підставі підроблений документів приватне підприємство знову заволоділо спірним майном.

Наразі директору приватного підприємства повідомлено про підозру у скоєнні вказаного злочину, вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває.

 

 

 

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

кількість переглядів: 299