Керівництвом обласної прокуратури здійснено виїзний прийом громадян, які відбувають покарання у Солонянській виправній колонії №21

Керівник Дніпропетровської обласної прокуратури Сергій Біжко, його заступник Сергій Спільник, начальник відділу обласної прокуратури Алан Цховребов, а також начальник Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Вадим Кірієнко відвідали державну установу «Солонянська виправна колонія (№21)».

Керівник прокуратури приділив значну увагу стану додержання конституційних прав громадян, які утримуються в установі. Також прокурори цікавилися питаннями належного матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення засуджених, зокрема, умовами їх перебування, організацією праці, дозвілля та харчування.

Після обходу території установи Сергій Біжко поспілкувався з ув’язненими, які звернулися до нього на особистий прийом.

Нагадаємо, що для своєчасного реагування на порушення прав затриманих, засуджених чи ув'язнених, у Дніпропетровській обласній прокуратурі запроваджено «гарячу лінію». Усі суб’єкти, інтереси чи права яких порушено службовими особами правоохоронних органів під час затримання, ув’язнення чи відбування покарання, мають можливість у робочі дні з 8 до 17 години звернутися до за номером (056)745-41-06 та на електронну пошту zpv@prokuratura.dp.ua.

 
 
 

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

кількість переглядів: 936