За втручання прокуратури у комунальну власність Кривого Рогу повернуто нежитлову будівлю вартістю 56,5 мільйонів гривень

    За позовом Криворізької північної окружної прокуратури у комунальну власність міста повернуто нежитлову будівлю незавершеного будівництва – будинок молоді, вартістю 56,5 мільйонів гривень. Разом з будівлею на користь територіальної громади повернуто земельну ділянку площею 0,5 га, на якій вона розташована.

    Прокуратурою встановлено, що вказаний об’єкт незавершеного будівництва перейшов у власність товариства з обмеженою відповідальністю на підставі договору купівлі-продажу, укладеного з іншим товариством. Останнє, в свою чергу, придбало нерухомість, уклавши аналогічний договір з виконавчим комітетом Криворізької міської ради. Згідно умов зазначеного договору покупець був зобов’язаний завершити розбирання недобудови, проте жодним з товариств цього досі не зроблено.

    Невиконання умов договору стало підставою для звернення прокуратури до суду з відповідним позовом, який було задоволено у повному обсязі.

    Наразі за втручання прокуратури нежитлову будівлю та земельну ділянку, на якій вона розташована, повернуто у комунальну власність територіальної громади міста Кривого Рогу.

 

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

кількість переглядів: 279