7 з половиною років за ґратами проведе мешканець Дніпра, на рахунку якого вбивство людини, грабіж та 12 епізодів крадіжок

    Вироком Ленінського районного суду м. Дніпропетровська 32-річного громадянина визнано винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.115, ч.3 ст.185 та ч.1 ст.186 КК України (умисне вбивство; крадіжка, вчинена повторно, поєднана з проникненням у житло чи інше приміщення; грабіж).

    Встановлено, що вказаний громадянин у період з січня по серпень 2020 року скоїв ряд крадіжок, проникаючи у будинки мешканців Дніпра, а також у приміщення школи. Так, на рахунку зловмисника близько 11 епізодів крадіжок на загальну суму понад 82 тисяч гривень. Ще одним епізодом злочинної діяльності чоловіка є пограбування двох дітей біля під’їзду житлового будинку на суму близько 1700 грн (мобільний телефон та грошові кошти).

    Крім того, у серпні 2020 року під час вживання алкогольних напоїв разом з приятелем обвинувачений в ході раптово виниклої сварки наніс останньому не менше семи ударів кухонним ножем в обличчя та шию, спричинивши несумісні з життям тілесні ушкодження.

    Свою вину чоловік визнав повністю. Обвинувачення підтримувалось Західною окружною прокуратурою міста Дніпра.

     Суд призначив йому покарання у вигляді 7 з половиною років позбавлення волі.

 

 

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

кількість переглядів: 836