На Дніпропетровщині ювенальні прокурори провели уроки для школярів з нагоди Дня юриста (ФОТО)

З нагоди Дня юриста прокурори відділу захисту інтересів дітей та протидії насильству Дніпропетровської обласної прокуратури, а також ювенальні прокурори окружних прокуратур відвідали 32 навчальні заклади по всій області та провели просвітницькі заходи для понад 820 учнів 9-11 класів.

Головною метою заходу було розповісти школярам про професію юриста, історію юриспруденції, її основні завдання, важливу роль у державі та суспільстві.

Лектори інформували дітей про повноваження ювенальних прокурорів, про можливість повідомляти про порушення своїх прав державним органам, які забезпечують контроль за їх дотриманням, про вільний доступ до правосуддя та захист від дискримінації і всіх форм насильства. Також розповіли про відповідальність у разі вчинення правопорушень неповнолітніми.

Прокурори поділилися власним досвідом роботи на своїх посадах, розповіли, чому саме обрали цю професію. Дітям особливо цікаво було послухати, чим займається прокурор та що потрібно, аби стати ним у майбутньому.

Співробітники прокуратури й надалі будуть проводити зустрічі з дітьми, адже такі заходи сприяють підвищенню рівня їх правової культури та обізнаності.

 

 

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

кількість переглядів: 197