На Дніпропетровщині під підозрою опинилися співробітники податкової служби, діями яких державі спричинено збитки у майже 340 тис грн

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури начальнику управління та двом ревізорам-інспекторам Головного управління Державної податкової служби в області повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем та службовому підробленні (ч.2 ст.28 ч.2 ст.364 та ч.2 ст.28 ч.1 ст.366 КК України).

За даними слідства, під час проведення перевірки діяльності фізичної особи-підприємця співробітники податкової служби виявили, що останній, будучи на спрощеній системі оподаткування, здійснював видобуток та реалізацію корисних копалин (піску) та в порушення Податкового кодексу України не сплачував 15% від отриманого доходу.

Діючи в інтересах підприємця, податківці, вступивши у попередню змову, склали акт документальної перевірки, в якому приховали вказаний факт, внаслідок чого держава недоотримала податків на суму майже 340 тисяч гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

 

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

кількість переглядів: 277