Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
У Дніпрі 7 років за ґратами проведе директор підприємства за привласнення 3 млн грн бюджетних коштів, виділених на реконструкцію дитячого садка

Вироком Індустріального районного суду м. Дніпропетровська директора товариства з обмеженою відповідальністю визнано винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191 та ч.2 ст.366 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах; службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки).

За версією слідства, у червні 2017 року між Горьківською сільською радою та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду на виконання робіт з реконструкції будівлі дитячого садка з улаштуванням автономної котельні.

З метою заволодіння грошовими коштами територіальної громади, директор товариства з обмеженою відповідальністю умисно вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості щодо фактичного обсягу виконаних будівельних робіт, внаслідок чого безпідставно отримав на рахунок підприємства понад 3 млн грн державних коштів.

Свою вину посадовець не визнав, проте її повністю доведено стороною обвинувачення, яке підтримувалось Дніпропетровською місцевою прокуратурою №3.

Суд призначив йому покарання у вигляді 7 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями, строком на 3 роки, з конфіскацією всього особисто належного йому майна.

 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 3548