Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

   Відповідно до статті 22 Закону порядок прийому громадян в органах державної влади, місцевого самоврядування, в установах, організаціях, на підприємствах визначається їхніми керівниками. В органах прокуратури проведення особистого прийому врегульовано Інструкцією про порядок розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України, затвердженої наказом Генерального прокурора від 06.08.2020 № 363.

   Особистий прийом громадян, організація прийому керівництва обласної прокуратури здійснюється працівниками відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів з попередньою перевіркою документів, що засвідчують особу, яка звернулась на прийом (т.718-14-51).

   Особистий прийом громадян керівництвом обласної прокуратури здійснюється у встановлені дні та години згідно з графіком, а іншими працівниками прокуратури – у день їх звернення у робочі дні з 10 до 13 години та з 13 години 45 хвилин до 17 години, у п’ятницю – з 10 до 13 години та з 13 години 45 хвилин до 16 години.

   Керівники структурних підрозділів обласної прокуратури, їхні заступники згідно з компетенцією приймають громадян зі зверненнями щодо дій чи рішень, прийнятих підлеглими працівниками або керівниками окружних прокуратур, їхніми заступниками, а також з питань зволікання, тривалого неприйняття ними рішень.

   Заступники керівника обласної прокуратури приймають громадян у разі незгоди з діями чи рішеннями, прийнятими керівником самостійного структурного підрозділу цієї прокуратури, керівником окружної прокуратури.

   Керівник прокуратури приймає громадян за зверненнями, у задоволенні яких відмовлено його заступниками, або у разі оскарження їхніх дій чи рішень.

   Керівником обласної прокуратури прийом громадян проводиться за попереднім записом, що розпочинається на наступний день після проведення ним особистого прийому та завершується за п'ятнадцять днів до передбаченої графіком дати здійснення прийому.

   За зверненням, яке знаходиться на розгляді у структурних підрозділах обласної прокуратури та за яким ще не прийнято рішення, може бути організовано прийом у виконавця.

Особистий прийом, а також запис на особистий прийом не проводиться у разі, якщо:

  •  -  громадянин звертається до органу прокуратури з одного й того самого питання зі зверненням, розгляд якого припинено відповідно до статті 8 Закону;
  •  -  звернення подано з порушенням строків, визначених ст. 17 Закону.

 

   Особистий прийом припиняється у разі звернення громадян, які застосовують ненормативну лексику, вдаються до образ, або якщо їхні звернення містять заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі, або особи перебувають у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, мають явні ознаки психічного розладу або поведінка яких створює небезпеку для оточуючих, у тому числі для працівників органів прокуратури.

   Особистий прийом негайно припиняється (призупиняється) у разі виникнення надзвичайної ситуації (пожежі, повідомлень про мінування, загрози життю та здоров’ю працівників органів прокуратури та осіб, які перебувають у приміщенні прокуратури), надходження сигналу оповіщення про загрозу її виникнення.

 

Г Р А Ф І К

ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН КЕРІВНИЦТВОМ  ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ

ОБЛАСНОЇ ПРОКУРАТУРИ

 

 

Керівник Дніпропетровської

обласної прокуратури

БІЖКО

Сергій Віталійович

 

ОСТАННІЙ ВІВТОРОК

кожного місяця

з 10 год. до 13 год.

 

Перший заступник керівника

обласної прокуратури

 ПРИХОЖАНОВ

Валерій Олександрович

                              

 

 

П’ЯТНИЦЯ:

з 10 год. до 13 год.

 

 

Заступник керівника

обласної прокуратури

ВАХІТОВ

Руслан Фаільйович

 

 

 

СЕРЕДА:

з 10 год. до 13 год.

 

 

Заступник керівника

обласної прокуратури

САВЕНКО

Олександр Анатолійович

 

 

ЧЕТВЕР:

з 10 год. до 13 год.