Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

Відповідно до статті 22 Закону України “Про звернення громадян” порядок прийому громадян в органах державної влади, місцевого самоврядування, в установах, організаціях, на підприємствах визначається їх керівниками. В органах прокуратури проведення особистого прийому громадян врегульовано Інструкцією про порядок розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України, затвердженої наказом Генерального прокурора від 06.08.2020 № 363.

Особистий прийом громадян, організація прийому керівництва обласної прокуратури здійснюється працівниками відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів з попередньою перевіркою документів, що засвідчують особу, яка звернулась на прийом (т.718-14-51).

Особистий прийом громадян керівництвом обласної прокуратури здійснюється у встановлені дні та години згідно з графіком, а іншими працівниками прокуратури  – у день їх звернення у робочі дні з 09 по 13 годину та з 13 години 45 хвилин по 17 годину 30 хвилин, у п’ятницю – з 09 по 13 годину та з 13 години 45 хвилин по 16 годину 15 хвилин.

Керівник прокуратури приймає громадян за зверненнями, у задоволенні яких відмовлено його заступниками, або у разі оскарження їхніх дій чи рішень.

Керівником обласної прокуратури прийом громадян проводиться за попереднім записом на підставі письмової заяви громадянина, в якій викладається суть порушеного питання та до якої додаються копії оскаржуваних відповідей за його попередніми зверненнями. Запис розпочинається наступного дня після проведення зазначеними керівниками особистого прийому та завершується за п’ятнадцять днів до передбаченої графіком дати здійснення прийому.

Заступники керівника обласної прокуратури приймають громадян у разі незгоди з діями чи рішеннями, прийнятими керівником самостійного структурного підрозділу цієї прокуратури, керівником окружної прокуратури, а також з питань зволікання, тривалого неприйняття ними рішень.

 

Особистий прийом, а також запис на особистий прийом не проводиться у разі, якщо:

  • громадянин звертається до органу прокуратури з одного й того самого питання зі зверненням, розгляд якого припинено відповідно до статті  8 Закону України «Про звернення громадян»;
  • звернення подано з порушенням строків, визначених ст. 17 Закону України «Про звернення громадян».

 

Особистий прийом припиняється у разі звернення громадян, які застосовують ненормативну лексику, вдаються до образ, або якщо їхні звернення містять заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі, або особи перебувають у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, мають явні ознаки психічного розладу або поведінка яких створює небезпеку для оточуючих, у тому числі для працівників органів прокуратури.

У разі виникнення надзвичайної ситуації (пожежі, повідомлень про мінування, загрози життю та здоров’ю працівників органів прокуратури та осіб, які перебувають у приміщенні прокуратури), надходження сигналу оповіщення про загрозу її виникнення особистий прийом негайно припиняється (призупиняється).

 

Г Р А Ф І К

ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН КЕРІВНИЦТВОМ  ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ

ОБЛАСНОЇ ПРОКУРАТУРИ

 

 

 

Керівник Дніпропетровської

обласної прокуратури

БІЖКО

Сергій Віталійович

 

       ОСТАННІЙ ВІВТОРОК

             кожного місяця

з 10 год. до 13 год.

 

 

Перший заступник керівника

обласної прокуратури

 ПРИХОЖАНОВ

Валерій Олександрович

                              

 

 

П’ЯТНИЦЯ:

з 10 год. до 13 год.

 

 

Заступник керівника

обласної прокуратури

РИЖЕНКО

Олег Вікторович

 

 

ПОНЕДІЛОК

з 10 год. до 13 год.

 

Заступник керівника

обласної прокуратури

ВАХІТОВ

Руслан Фаільйович

 

 

 

СЕРЕДА:

з 10 год. до 13 год.

 

 

Заступник керівника

обласної прокуратури

САВЕНКО

Олександр Анатолійович

 

 

ЧЕТВЕР:

з 10 год. до 13 год.