СТРУКТУРА
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ПРОКУРАТУРИ

Керівник обласної прокуратури Біжко Сергій Віталійович
Перший заступник керівника обласної прокуратури Прихожанов Валерій Олександрович
Заступник керівника обласної прокуратури
Заступник керівника обласної прокуратури
Заступник керівника обласної прокуратури
Відділ організаційного та правового забезпечення Литвин-Сауткіна Вікторія Миколаївна
Відділ кадрової роботи та державної служби Крапивна Олена Вікторівна
Управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю Чернов Антон Олександрович
відділ нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності Гонжа роман Євгенович
відділ нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні досудового розслідування, дізнання та підтримання публічного обвинувачення
перший відділ процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання публічного обвинувачення Дяченко Андрій Сергійович
другий відділ процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання публічного обвинувачення
відділ нагляду за додержанням законів при розслідуванні злочинів проти життя Помазан Максим Сергійович
відділ нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю Тимошенко Володимир Володимирович
відділ приймання, опрацювання та аналізу оперативної інформації Масалітін Едуард Анатолійович
відділ організаційно-методичної роботи та координації діяльності правоохоронних органів у сфері протидії злочинності Тарасевич Юрій Вікторович
Відділ нагляду за додержанням законів органами СБУ та Державної прикордонної служби
Відділ нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби Руденко Оксана Григорівна
Управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань Федоров Дмитро Миколайович
перший відділ процесуального керівництва Грицай Сергій Миколайович
другий відділ процесуального керівництва
Управління представництва інтересів держави в суді
відділ представництва інтересів держави з питань земельних відносин Антонова Інна Олегівна
відділ представництва інтересів держави у бюджетній сфері Барчук Анжеліка Борисівна
відділ представництва інтересів держави у сфері охорони навколишнього природного середовища Тягур Володимир Віталійович
відділ представництва інтересів держави з питань державної та комунальної власності Ткаченко Оксана Валеріївна
Управління підтримання публічного обвинувачення в суді Козинець Алла Іванівна
перший відділ забезпечення обвинувачення в регіоні Іванченко Роман Сергійович
другий відділ забезпечення обвинувачення в регіоні
відділ забезпечення обвинувачення в апеляційному суді Барнашевська Тетяна Володимирівна
Відділ забезпечення діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Панченко Станіслав Юрійович
Відділ захисту інтересів дітей та продії насильству
Відділ нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, інших заходів примусового характеру у місцях несвободи, а також пробації Цховребов Алан Олександрович
Відділ міжнародно-правового співробітнництва


Вороніна Ксенія Валеріївна
Відділ ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань та інформаційно-аналітичної роботи Городечний Володимир Володимирович
Відділ інформаційних технологій Єхалов Андрій Костянтинович
Відділ організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів Андрєєва Оксана Миколаївна
Режимно-секретна частина (на правах відділу) Тронько Валентина Павлівна
Відділ документального забезпечення Ганжа Рита Володимирівна
Відділ матеріально-технічного забезпечення та соціально-побутових потреб Лозовський Кирило Ігорович
Відділ фінансування та бухгалтерського обліку Гіляка Раїса Геннадіївна
Відділ інформаційної політики Полуніна Світлана Валеріївна
Місцеві прокуратури
Дніпродзержинська місцева прокуратура Дніпропетровської області Рєзнік Володимир Іванович
Криничанській відділ Дніпродзержинської місцевої прокуратури Дніпропетровської області
Дніпропетровська місцева прокуратура №1 Дніпропетровської області Халін Олег Валерійович
Дніпропетровська місцева прокуратура №2 Дніпропетровської області Калін Юрій Михайлович
Солонянський відділ Дніпропетровської місцевої прокуратури № 2 Дніпропетровської області Манжилей Микола Володимирович
Дніпропетровська місцева прокуратура №3 Дніпропетровської області Борисов Сергій Семенович
Дніпропетровська місцева прокуратура №4 Дніпропетровської області Чередник Андрій Володимирович
Жовтоводська місцева прокуратура Дніпропетровської області Геник Віталій Миколайович
Верхньодніпровський відділ Жовтоводської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Шевченко Вадим Олександрович
Вільногірський відділ Жовтоводської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Комнатний Руслан Володимирович
П'ятихатський відділ Жовтоводської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Хваль Антон Вікторович
Софіївський відділ Жовтоводської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Мельник Олександр Володимирович
Криворізька місцева прокуратура №1 Дніпропетровської області Рибалка Андрій Петрович
Широківський відділ Криворізької місцевої прокуратури № 1 Дніпропетровської області Жукова Яна Вадимівна
Криворізька місцева прокуратура №2 Дніпропетровської області Карленко Юрій Костянтинович
Криворізька місцева прокуратура №3 Дніпропетровської області Рижков Олег Валентинович
Нікопольська місцева прокуратура Дніпропетровської області
Апостолівський відділ Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Шпонька Микита Володимирович
Марганецькій відділ Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Бажанюк Василь Васильович
Орджонікідзевський відділ Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Дашковський Сергій Володимирович
Томаківський відділ Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Дружинін Володимир Світозарович
Новомосковська місцева прокуратура Дніпропетровської області Данилов Дмитро Сергійович
Магдалинівський відділ Новомосковської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Ровний Ігор Олексійович
Петриківський відділ Новомосковської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Чабаненко Наталія Іванівна
Царичанський відділ Новомосковської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Михайлов Євген Миколайович
Павлоградська місцева прокуратура Дніпропетровської області Коршун Олександр Вікторович
Петропавлівський відділ Павлоградської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Ларченко Ян Іванович
Першотравенський відділ Павлоградської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Мукосій Владислав Вікторович
Тернівський відділ Павлоградської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Муха Ярослав Ігорович
Синельниківська місцева прокуратура Дніпропетровської області Нестеренко Сергій Володимирович
Васильківський відділ Синельниківської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Школяров Олександр Вікторович
Межівський відділ Синельниківської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Скочко Віталій Анатолійович
Покровський відділ Синельниківської місцевої прокуратури Дніпропетровської області Маковецька Людмила Олексіївна