На Дніпропетровщині судитимуть сільського голову, який тільки за умови отримання ним 16,5 тис. грн. гарантував підприємцю земельну ділянку

Новомосковською міжрайонною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно голови Орлівщинської сільської ради Новомосковського району Дніпропетровської області за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України – вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Досудовим розслідуванням встановлено, що названа службова особа вимагала та одержала від фізичної особи-підприємця неправомірну вигоду в сумі 16,5 тис. грн. за позитивне рішення сесії щодо відведення земельної ділянки площею 0,15 га для ведення особистого сільського господарства.

За вказані діяння Кримінальним кодексом передбачено покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

 

Прес-служба прокуратури області   718-13-16

кількість переглядів: 2208