Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Ватажку терористичної організації «ЛНР» повідомлено про підозру у скоєнні терористичного акту у справі збитого літака ІЛ-76 (ВІДЕО)

Трагедія сталася у червні 2014 року: тоді на території Луганської області під час здійснення заходу на посадку в аеропорт м. Луганськ переносним зенітно-ракетним комплексом був уражений військово-транспортний літак ІЛ-76 Збройних сил України. Внаслідок ураження літак загорівся, впав, а дев’ять членів екіпажу та сорок військовослужбовців загинули.

Правоохоронними органам Дніпропетровщини ці події було кваліфіковано як терористичний акт та розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.258 КК України.

Наразі у вказаному кримінальному провадженні повідомлено про підозру трьом особам: І.Плотницькому – голові терористичної організації «ЛНР», який на час скоєння злочину був командиром незаконного збройного формування «Зоря», А.Патрушеву – командиру батальйону «Зоря» (на той час – заступник командиру батальйону «Зоря») та О.Гурєєву, який на час скоєння злочину командував незаконним збройним формуванням «Вітязь».

Оскільки предметом розслідування є злочин проти національної безпеки держави, а підозрювані перебувають за межами підконтрольній Україні території, то правоохоронцями отримано дозвіл на проведення відносно них спеціального розслідування, яке передбачає можливість проведення слідчих та процесуальних дій за відсутності підозрюваного та за обов’язкової участі адвокатів.

Вказаних осіб оголошено у розшук, також отримано ухвали слідчих суддів на їх затримання з метою приводу для обрання запобіжного заходу.

Розслідування триває. 
 
 
 
Get the Flash Player to see this player.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба прокуратури області

718-13-16
кількість переглядів: 3203