Чоловік, який у стані алкогольного сп’яніння ледь не вбив незнайому людину, проведе сім з половиною років за гратами

Нікопольською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 34-річного громадянина України за фактом закінченого замаху на умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині (ч.2 ст.15, ч.1 ст.115 Кримінального Кодексу України).

Встановлено, що потерпілий разом зі своєю знайомою, прийшли до торгівельного кіоску де пили каву. В цей час до них підійшов раніше не знайомий чоловік, який перебував в стані алкогольного сп’яніння, та  спровокував конфлікт, який переріс в бійку.

Під час бійки  зловмисник завдав потерпілому 14 ударів ножем в область тулуба. І лише після того, як знайома останнього вибила ногою з руки кривдника ніж, він припинив свої злочинні дії.

Завдяки не байдужості громадян, що стояли неподалік, які відразу відвезли потерпілого до лікарні, вдалося врятувати життя потерпілого.

Свою вину обвинувачений не визнав, проте прокурором її повністю доведено. Вироком суду його визнано винним у вчиненні вказаного злочину та призначено покарання у вигляді 7 років та 6 місяців позбавлення волі.

 
 

Прес-служба прокуратури області

718-13-16
кількість переглядів: 1578