У Дніпрі суд обрав запобіжний захід заступнику голови Дніпропетровської обласної ради, який підозрюється у нанесенні збитків державі на суму 15 млн грн

Жовтневим районним судом м. Дніпропетровська  задоволено клопотання прокуратури області та обрано колишньому заступнику голови Дніпропетровської обласної ради запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у сумі 13 млн 780 тисяч гривень.

Нагадаємо, що 10 серпня 2016 року посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України (зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для інших юридичних осіб, всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки).

Так, у 2011 році підозрюваний уклав з товариством з обмеженою відповідальністю, одним із засновників якого є донька його цивільної дружини, договір оренди цілісного майнового комплексу будівель Аульської хлоропереливної станції.

Внаслідок застосування орендної ставки у розмірі 5% вартості майна замість 10%  за весь період дії договору  до бюджету не надійшло 15 млн грн.

Наразі досудове розслідування триває.

 

Прокуратура Дніпропетровської області

718-13-16
кількість переглядів: 2709