Насамперед, гроші – керівнику! На Дніпропетровщині судитимуть директора підприємства, який ухиляється від погашення заборгованості по заробітній платі своїм працівникам

Дніпродзержинською місцевою прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт відносно директора комунального підприємства за фактом невиконання судового рішення про стягнення заборгованості по заробітній платі (ч.2 ст.382 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що органами державної виконавчої служби накладено арешт на розрахункові рахунки та майно підприємства, яке має сплатити борг по заробітній платі 20 працівникам на загальну суму понад 300 тис грн. Незважаючи на заборону, директор підприємства відкрив нові рахунки у двох банківських установах, на які надходили кошти від господарської діяльності підприємства, про що в органи ДВС не повідомлено.

Після отримання готівки зазначені рахунки керівник закрив, а зняті кошти у сумі 350 тисяч гривень розподілив на власний розсуд, в тому числі на виплату собі заробітної плати.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

 
 
 
 

Прес-служба прокуратури області

718-13-16

кількість переглядів: 1806