Судитимуть переселенку, яка, приховуючи 50-тисячний депозитний рахунок, незаконно отримувала від держави грошову допомогу

Дніпропетровською місцевою прокуратурою №1 затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному проваджені, розпочатому відносно переселенки з окупованої території України за вчинення шахрайства (ч.1 ст.190 КК України).

Так, жінка, переселившись у м. Дніпро, заповнила заяву до Управління праці та соціального захисту населення Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпро ради про надання їй щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, маючи відкритий депозит у 50 тис. грн. в одному з банків. При цьому, достовірно знаючи, що за наявності таких грошових коштів на банківському рахунку підстав для отримання державної допомоги немає, остання приховала цей факт та внесла до заяви недостовірні відомості, через що протягом лютого-липня 2016 року незаконно отримала від держави 5,5 тис. грн.

Всього ж за фактами незаконного отримування грошової допомоги переселенцями органами прокуратури Дніпропетровщини розпочато 27 кримінальних проваджень, в яких 16 особами повідомлено про підозру; до державного бюджету вже відшкодовано 1,4 млн. грн. незаконно отриманих виплат.

 
 
Прес-служба прокуратури області
718-13-16
кількість переглядів: 3684