У Дніпрі прокуратура виявила привласнення понад 600 тис грн бюджетних коштів. Директор підприємства опинився на лаві підсудних

Дніпропетровською місцевою прокуратурою №3 направлено до суду обвинувальний акт відносно директора товариства з обмеженою відповідальністю за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191 та ч.1 ст.366 КК України (привласнення майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем; службове підроблення).

Під час моніторингу порталу публічних закупівель «Прозоро» прокуратурою виявлено факт службового підроблення з боку директора товариства з обмеженою відповідальністю, що спричинило державі матеріальну шкоду.

Встановлено, що у вересні 2016 року між вказаним підприємством та Дніпропетровською обласною державною адміністрацією укладено договір щодо реконструкції системи водопостачання в с. Волоське Дніпровського району. Зловживаючи службовим становищем, директор товариства вніс до офіційних документів недостовірні відомості про обсяги будівельних робіт, які фактично не виконувалися, в результаті чого заволодів бюджетними коштами на суму понад 600 тисяч гривень.

З метою забезпечення відшкодування вказаних коштів на рахунки підприємства накладено арешт. 

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

 

Прес-служба прокуратури області

718-13-16
кількість переглядів: 10195