Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Прокуратура Дніпропетровщини довела вину бойовика «ДНР» у скоєнні ряду злочинів. За вироком суду його довічно позбавлено волі

Встановлено, що звільнений з місць позбавлення волі мешканець Донецька, не сприймаючи державну владу в Україні, вступив та приймав участь у терористичній організації «ДНР». У грудні 2014 року під час виконання диверсійно-розвідувального завдання у с. Водянське Донецької області вказаний чоловік, з метою незаконного заволодіння транспортним засобом, зайшов до приватного будинку мешканця села та змусив останнього віддати автомобіль марки «Geely FE-2». Далі зловмисник здійснив декілька пострілів у голову господаря та його дружини, спричинивши їм несумісні з життям поранення, після чого зник з місця злочину. Викрадене авто чоловік у подальшому залишив під час бойового зіткнення з українськими військовими підрозділами.

Повертаючись на територію, підконтрольну так званій «ДНР», обвинувачений зустрів патруль Державної прикордонної Служби України. Під час перевірки документів підсудний здійснив чотири постріли у голову прикордонника з пістолету Макарова. Зловмисник виконав усі дії, направлені на вбивство військовослужбовця, проте останньому була вчасно надана медична допомога.

Крім того, прокуратурою доведено, що підсудний без передбаченого законом дозволу зберігав 5 пістолетів Макарова, не менше 32 патронів та не менше 10 гранат різного типу. Частину зброї він незаконно носив при собі, а іншу -  передав членам терористичної організації «ДНР».

Суд погодився з позицією обвинувачення, яке підтримувалось прокуратурою Дніпропетровської області, та призначив зловмиснику покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 10372