За скоєння розбійних нападів раніше судимі молодики знову опинилися під вартою

Дніпродзержинською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно трьох молодиків за скоєння злочинів, передбачених ч.2, 3ст. 187 КК України  (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з погрозою застосування насильства, яке є небезпечним для життя чи здоров'я особи, яка зазнала нападу (розбій), вчинений за попередньою змовою групою осіб та поєднаний з проникненням у сховище).

Встановлено, що у листопаді 2017 року у денний час доби троє раніше судимих чоловіків проникли на територію цеху одного з підприємств у Кам’янському та, погрожуючи охороні, заволоділи ломом чорних металів масою 450 кг, після чого зникли з місця злочину.

Крім того, вказані особи здійснили розбійний напад на двох гостей кафе  в смт. Карнаухівка. Використовуючи заздалегідь заготовлені металеві бейсбольні бити, зловмисники заволоділи прикрасами та мобільними телефонами потерпілих на суму 25 тисяч гривень.

Наразі двом з них повідомлено про підозру у скоєнні вказаних злочинів та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Третього зловмисника оголошено у розшук.

Досудове розслідування триває.
 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 8053