Мешканку Дніпра визнано винної у заволодінні майновим комплексом вартістю 32 млн грн

Вироком Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська місцеву мешканку визнано винною у протиправному заволодіння майном підприємства, завідомо неправдивому повідомленні про злочин та наданні завідомо неправдивих показань (ч.2 ст.206-2, ч.1 ст.383 та ч.1 ст.384 КК України).

Так, використовуючи підроблене рішення суду, вказана особа вчинила дії, через які за нею зареєстровано право власності на цілісний майновий комплекс вартістю 32 млн грн, розташований на вул. Рогальова у м. Дніпро. У подальшому, з метою приховування слідів злочину та створення умов для незаконного притягнення до кримінальної відповідальності службових осіб товариства з обмеженою відповідальністю – законного власника майна, жінка звернулась до правоохоронних органів з заявою про нібито вчинений останніми відносно неї злочин та надала неправдиві покази.

Свою вину підсудна не визнала, проте її доведено обвинуваченням, яке підтримувалось прокуратурою Дніпропетровської області.

Суд призначив зловмисниці покарання у вигляді позбавлення волі строком на два роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарським  функціями строком на один рік та звільнив від відбування покарання на підставі ЗУ «Про амністію».

Наразі майновий комплекс повернуто законному власнику.

 
 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 7559