Мандриківська трагедія: прокуратура вимагає скасувати постанову суду про звільнення від кримінальної відповідальності екс-директора «Дніпрогразу»

Прокуратурою Дніпропетровської області оскаржується постанова суду першої інстанції, якою звільнено від кримінальної відповідальності колишнього генерального директора ВАТ «Дніпрогаз», обвинуваченого у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що призвело до вибуху газу у житловому будинку по вул. Мандриківській у місті Дніпрі у 2007 році (ч.2 ст.272 КК України). 

Нагадаємо, що 13 жовтня 2007 року в житловому багатоповерховому будинку № 127 по вулиці Мандриківській стався вибух побутового газу, в результаті якого загинуло 23 людини.

Постановою Заводського районного суду м. Запоріжжя посадовця звільнено від кримінальної відповідальності за скоєння вказаного злочину у зв’язку з закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності, а кримінальну справу - закрито.

Прокуратура не погодилась з таким рішенням суду та подала апеляцію, вимагаючи скасувати вказану постанову, а кримінальне провадження направити на новий судовий розгляд у суд першої інстанції.

 
 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 8062