На Дніпропетровщині за втручання прокуратури територіальній громаді буде повернено майно вартістю понад 2 млн грн

Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позовні вимоги Нікопольської місцевої прокуратури в інтересах держави до Марганецької міської ради та суб’єктів господарювання щодо визнання незаконним та скасування рішення міської ради про надання згоди на проведення експертної оцінки майна та його реалізацію, а також визнання недійсним договіру купівлі-продажу майна вартістю понад 2 млн грн та повернення його територіальній громаді.

Так, рішенням Марганецької міської ради проведено експертну оцінку котлів з котельним обладнанням та теплової мережі, на підставі чого у подальшому між комунальним підприємством та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір купівлі-продажу вказаного майна вартістю понад 2 млн грн.

Прокуратурою встановлено, що рішення міської ради було прийнято з порушенням норм чинного законодавства, а саме: оцінка спірного майна була визначена без проведення конкурсу та за ринковою вартістю станом на 2016, а не 2017 рік.

Наразі за втручання прокуратури суб’єктів господарювання зобов’язано  повернути незаконне набуте майно за оспорюваним договором купівлі-продажу на користь територіальної громади міста Марганця. 

 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 12090