На Дніпропетровщині прокуратура відстояла покарання для двох молодиків, які за одну ніч тричі пограбували пенсіонерку

Апеляційний суд Дніпропетровської області погодився з позицією прокуратури області та скасував вирок суду першої інстанції в частині призначення покарання двом молодикам (24 та 20-ти років), які обвинувачуються у скоєнні злочину за ч.3 ст.186 КК України (грабіж, поєднаний з проникненням у житло).

Встановлено, що у грудні 2017 року двоє приятелів, будучи у стані алкогольного сп’яніння, шляхом обману вмовили жінку похилого віку відчинити вхідні двері квартири під приводом встановлення газового лічильника, відкрито заволоділи її мобільним телефоном та зникли з місця злочину. Через декілька годин зловмисники повернулись та, висловлюючи погрози, знову проникли до квартири потерпілої, заволоділи її телевізором, масажером та грошовими коштами у сумі 200 гривень, після чого покинули приміщення.

О п’ятій ранку молодики втретє потрапили до квартири пенсіонерки (на цей раз через вікно) та відкрито заволоділи її холодильником. Загалом підсудні спричинили жінці збитки у сумі майже 7 тисяч гривень.

Вироком Тернівського міського суду їх визнано винними у скоєнні вказаного кримінального правопорушення, проте звільнено від відбування покарання з випробуванням із встановленням іспитового строку одному з них на 2 роки, іншому – 1 рік.

Прокуратура області не погодилась з таким рішенням суду та подала апеляційну скаргу.

Апеляційний суд Дніпропетровської області підтримав позицію прокуратури та призначив обвинуваченим покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.

 
Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області
кількість переглядів: 8179