У Дніпрі за вбивство та розчленування тіла свекрухи місцева мешканка проведе 7 з половиною років за ґратами

Вироком Індустріального районного суду м. Дніпропетровська 36-річну громадянку визнано винною у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство).

Так, подія сталася у жовтні 2016 року у квартирі, де вказана особа проживала разом чоловіком, його матір’ю та трьома малолітніми дітьми. У вечірній час доби між обвинуваченою та її свекрухою на ґрунті особистих неприязних відносин виникла сварка, в ході якої невістка у стані алкогольного сп’яніння мотузкою задушила потерпілу. Переконавшись, що жінка померла, зловмисниця залишила її на підлозі кухні та пішла відпочивати. Розчленоване тіло жертви підсудна втопила наступного дня у двох водоймищах.

Тіло жінки виявлено лише у травні наступного року, через що майже неможливо було встановити причинний зв'язок з настанням смерті. Тому, для розкриття цього злочину правоохоронними органами проведено значний обсяг роботи, призначено ряд судово-медичних експертиз, що допомогло вийти на слід вбивці.  

Стороною обвинувачення, яка підтримувалась прокуратурою Дніпропетровської області, вину жінки доведено у повному обсязі.

Суд призначив їй покарання у вигляді позбавлення волі строком на 7 років і 6 місяців.

 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 5299