На Дніпропетровщині за втручання прокуратури територіальній громаді буде повернуто понад 13 га земель вартістю понад 18 млн грн, незаконно наданих в оренду

Нікопольською місцевою прокуратурою скеровано до Томаківського районного суду вісім позовних заяв до фізичних осіб про визнання незаконними рішень Томаківської селищної ради, а також визнання недійсними договорів оренди земельних ділянок загальною площею понад 13 га вартістю понад 18 млн грн та зобов’язання повернути їх територіальній громаді.

Прокуратурою встановлено, що рішеннями Томаківської селищної ради громадянам надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо передачі восьми земельних ділянок в оренду для ведення особистого селянського господарства в межах норми безоплатної приватизації. На підставі вказаних рішень між громадянами та селищною радою укладено договори оренди землі без зміни її цільового призначення, що прямо суперечить вимогам чинного законодавства.

Наразі позовні вимоги прокуратури судом повністю задоволено та зобов’язано фізичних осіб повернути вказані земельні ділянки територіальній громаді.

 
 
Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області
кількість переглядів: 902