До уваги представників ЗМІ та громадськості!

01 жовтня 2019 року о 09 год. 30 хв. в Дніпровському апеляційному суді відбудеться розгляд апеляційної скарги прокуратури Дніпропетровської області на рішення Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська, якими для колишнього голови Дніпропетровської ОДА (екснардеп) обрано запобіжний захід у вигляді особистої поруки.

Як повідомлялось раніше, колишній голова Дніпропетровської ОДА підозрюється у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Так, посадовець, порушивши вимоги чинного законодавства, надав земельні ділянки сільськогосподарського призначення гірничо-збагачувальним комбінатам, змінивши їх цільове призначення з сільськогосподарських земель на землі промисловості, внаслідок чого близько 2000 пайщиків спричинено збитки на суму понад 12 млн грн, а державі - на суму майже півмільйона гривень.

Крім того, колишній голова облдержадміністрації видав розпорядження про зміну цільового використання 23 земельних ділянок загальною площею понад 45 га, які перебували у власності ТОВ «АРТ ЛЕНД», із земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості, незважаючи на те, що зміна цільового призначення земельних ділянок з «ріллі» на «інші комерційні потреби» є незаконною. Це призвело до зниження суми втрат сільськогосподарського виробництва, які повинні були бути сплачені підприємством при вилученні вказаних земель Кабінетом Міністрів України для використання у цілях, не пов’язаних із веденням сільського господарства, на суму понад 5 млн грн.

Прокуратура наполягає на обранні вказаній особі запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

 
 
Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області
 
кількість переглядів: 489