За втручання прокуратури визнано протиправним рішення міської ради щодо встановлення МАФів у Павлограді

Постановою Третього апеляційного адміністративного суду залишено без змін рішення суду першої інстанції, яким задоволено позов Павлоградської місцевої прокуратури про визнання протиправним та нечинним рішення Павлоградської міської ради, яким затверджено порядок надання дозволів на встановлення та розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

Встановлено, що у лютому 2018 року рішенням Павлоградської міської ради затверджено Порядок розміщення стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста.

При цьому вказане рішення було прийнято з порушенням вимог чинного законодавства, адже єдиним органом, уповноваженим на встановлення Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду позов прокуратури задоволено: визнано протиправним та нечинним рішення Павлоградської міської ради.

Не погодившись з таким рішенням суду, відповідач спільно з фізичною особою-підприємцем подали апеляційні скарги, які у подальшому залишено без задоволення.

 
 
Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області
кількість переглядів: 1613