За вбивство людини похилого віку колишній в’язень проведе за ґратами 15 років

Вироком Павлоградського міськрайонного суду 42-річного громадянина визнано винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених п.6 ч.2 ст.115 та ч.4 ст.187 КК України (умисне вбивство, розбій).

Так, двічі судимий громадянин, після звільнення з місць позбавлення волі, на шлях виправлення не став та у лютому 2018 року знову скоїв умисний злочин.

Встановлено, що у місті Павлограді обвинувачений, будучи у стані алкогольного сп’яніння, познайомився з 75-річним чоловіком, разом з яким продовжив вживати спиртні напої. Далі пенсіонер запросив нового товариша по чарці до себе додому, де в ході розпивання спритних напоїв у останнього виник умисел на вбивство літнього чоловіка та заволодіння його майном.

Так, зловмисник наніс потерпілому декілька ударів ножем у шию, спричинивши несумісні з життям тілесні ушкодження, після чого схопив його мобільний телефон, дублянку загальною вартістю трохи більше 2 000 гривень та з місця злочину зник.

Суд підтримав позицію Павлоградської місцевої прокуратури та призначив чоловікові покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 
 
 

Пресслужба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 106