Прокуратурою викрито корупційну схему з протиправного заволодіння власністю держави

Дніпропетровською місцевою прокуратурою №2  у порядку здійснення процесуального керівництва досудовим розслідуванням викрито корупційну схему з протиправного обернення у власність приватного підприємства нежитлового приміщення, яку розробив та реалізував директор вказаного підприємства, внаслідок чого державі спричинено збитки у сумі майже 1 млн грн.

Так, створивши видимість інвестування у будівництво та самого будівництва, яке існувало лише на папері, директор приватного підприємства заволодів нежитловим приміщенням у Дніпрі площею понад 119 кв.м. вартістю майже 1 мільйон гривень, яке знаходиться у власності держави в особі Державного космічного агентства України  та з 1978 року перебуває на балансі Державного підприємства  «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля».

У ході досудового розслідування матеріальну шкоду, заподіяну державі, відшкодовано у повному обсязі.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено, обвинувальний акт відносно директора приватного підприємства за обвинуваченням  у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364-1 КК України (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права), скеровано до суду.

 

Пресслужба прокуратури Дніпропетровської області

 
кількість переглядів: 1249