На Дніпропетровщині начальник відділу райдержадміністрації підозрюється у зловживанні службовим становищем під час ремонту школи

Прокуратурою Дніпропетровської області спільно з працівниками Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Національної поліції України викрито начальника відділу освіти районної державної адміністрації на зловживанні службовим становищем, внаслідок чого державі спричинено збитки у понад 275 тис грн.

Встановлено, що у квітні 2018 року вказаний посадовець уклав з товариством з обмеженою відповідальністю договір підряду на виконання капітального ремонту покрівлі школи. У подальшому підрядник запропонував внести коригування у проектно-кошторисну документацію, замінивши будівельні матеріали на більш дешеві (металочерепицю іншого виробника).

Достовірно знаючи, що після зміни проектно-кошторисної документації договірна ціна теж підлягає коригуванню, начальник відділу райдержадміністрації підписав акти приймання виконаних будівельних робіт, в яких вартість матеріалів не була зменшена.

Внаслідок таких дій підприємству зайво сплачено понад 275 тис грн бюджетних коштів.

30 липня 2020 року депутату повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Наразі досудове розслідування триває.

 
 
 
 

Пресслужба прокуратури Дніпропетровської області

 
кількість переглядів: 1353