На Дніпропетровщині прокуратура вимагає визнати недійсними договори, укладені держпідприємством з порушеннями вимог закону

Дніпропетровською обласною прокуратурою направлено до суду позов в інтересах Міністерства юстиції України до державного підприємства про визнання недійсними договорів на суму 57,5 млн. грн.

Так, у постійному користуванні державного підприємства перебувають земельні ділянки на території Вишнівської сільської ради Покровського району загальною площею понад 7600 га. У 2020 році підприємство, перебуваючи в процедурі визнання банкрутом, уклало з товариством з обмеженою відповідальністю 5 договорів закупівлі сільськогосподарських послуг (обробіток землі) на загальну суму 57,5 млн. грн.

Прокуратурою встановлено, що послуги, викладені у договорах, фактично стосувались одного повного циклу вирощування сільськогосподарської продукції. Державне підприємство штучно поділило ці правочини на 5 договорів окремих послуг замість одного (порушивши процедуру державних закупівель), за відсутності погодження кредиторів та всупереч вимогам чинного законодавства.

Наразі позов перебуває на розгляді у суді.
 
 

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

кількість переглядів: 221