На лаві підсудних опинився учасник організованої злочинної групи, яка займалась переробкою та збутом вогнепальної зброї

Синельниківською окружною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно 64-річного мешканця м. Київ за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.27, ч.3 ст.28 ч.1 ст.263, ч.3 ст.263-1 КК України (носіння, зберігання та збут вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу, вчинене організованою групою; незаконна переробка вогнепальної зброї).

 

За даними слідства, вказаний громадянин є членом організованої злочинної групи з транснаціональними зв’язками у складі трьох осіб, які у період з червня по грудень 2020 року за допомогою мережі Інтернет займались переробкою та збутом вогнепальної зброї.

Так, виконуючи відведену йому роль, чоловік за допомогою спеціального обладнання незаконно переробляв стартові пістолети («Stalker 2914-UK», «Kuzey – 911», «Stalker MOD 914 - UK», «Blow TR92» та ін.) у вогнепальну зброю, передавав їх іншому учаснику групи, який, у свою чергу, відправляв замовлення покупцям. Одержані злочинним шляхом кошти члени групи розподіляли між собою.

Судовий розгляд кримінального провадження відносно вказаного громадянина наразі триває.

Як повідомлялось раніше, його спільнику, відповідно до угоди про визнання винуватості, призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Ще один учасник групи перебуває у міжнародному розшуку.
 
 

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

кількість переглядів: 669