Керівник обласної прокуратури Сергій Біжко провів зустріч з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ

  28 липня 2021 року керівник Дніпропетровської обласної прокуратури Сергій Біжко, його заступник Руслан Вахітов спільно з начальником управління обласної прокуратури Антоном Черновим та начальником відділу Ксенією Вороніною провели зустріч з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Беріком Мірмановим і Фарахноз Раджабовою.

  Під час зустрічі прокурори проінформували представників ОБСЄ про хід розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за фактом умисного заподіяння журналістам тілесних ушкоджень, перешкоджання їх законній професійній діяльності, а також грубого порушення громадського порядку (ч.2 ст.345-1 та ч.3 ст.296 КК України).

  Так, 02 липня 2021 року на проспекті Пушкіна у місті Дніпрі між працівниками КП «Муніципальна варта» та іншими особами стався конфлікт через демонтаж спеціальних конструкцій зовнішньої реклами, який згодом переріс у бійку. В результаті сутичок постраждало декілька громадян, у тому числі журналісти місцевих ЗМІ.

  Наразі трьом особами повідомлено про підозру у перешкоджанні законної професійної діяльності журналістів та заподіянні їм тілесних ушкоджень (ч.1 ст.171 та ч.2 ст.345-1 КК України); ще двоє осіб підозрюються у хуліганстві (ч.3 ст.296 КК України). Досудове розслідування триває.

  Представники Місії подякували прокурорам за змістовну бесіду, а також домовились про подальші зустрічі.

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

кількість переглядів: 740