На Дніпропетровщині за втручання прокуратури недобросовісні орендарі змушені повернути державі земельні ділянки водного фонду загальною вартістю 11 млн грн

Господарським судом Дніпропетровської області задоволено позовні заяви Першотравенської окружної прокуратури в інтересах держави до фізичних осіб про розірвання договорів оренди та повернення державі земельних ділянок водного фонду загальною вартістю близько 11 млн грн.

Встановлено, що на підставі договорів оренди фізичним особам-підприємцям надані у користування три земельні ділянки водного фонду загальною площею майже 35 га для рибогосподарських потреб.

Але протягом тривалого часу підприємці систематично не сплачували орендну плату, чим порушили вимоги чинного законодавства  та умови договорів.

Крім того, один з цих громадян користувався не лише земельною ділянкою, а й ставком, розташованим на ній, без відповідного договору водного об’єкта, що свідчить про незаконне, неефективне та нераціональне його використання.

Наразі за втручання прокуратури вказані договори оренди розірвано. Частина цих земель вже повернута Дніпропетровській обласній державній адміністрації. Вживаються заходи щодо примусового виконання інших рішень суду.

 

 

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

кількість переглядів: 193