Судитимуть директора підприємства, діями якого спричинено понад 21 млн грн збитків під час ремонту фасадів житлових будинків у Дніпрі

Прокуратурою Дніпропетровської області завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт відносно директора підприємства за ч.2 ст.364-1 та ч.1 ст.366 КК України (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки та службове підроблення).

Так, у минулому між році вказаним підприємством-підрядником та Дніпропетровською міською радою було укладено договір на виконання капітального ремонту та архітектурного освітлення головних фасадів житлових будинків по проспекту Д.Яворницького, вулиці Харківської та площі Вокзальної у м.Дніпро. У жовтні 2017 року директор вказаного підприємства склав та підписав офіційні документи – акти виконаних робіт – до яких вніс завідомо неправдиві відомості про нібито виконаний ремонт фасадів десяти будинків, достовірно знаючи, що зазначені ним у актах роботи насправді не виконувались. Через це з бюджету безпідставно перераховано підприємству понад 21 млн. грн.

Судовий розгляд справи триває.
 
 
 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 13050