Правоохронними органами Нікополя перевіряється факт виснаження водних джерел, що створило небезпеку для довкілля

Нікопольською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом виснаження водних джерел, що створило небезпеку для довкілля (ч.1 ст.242 КК України).

Встановлено, що у 2005 році між Апостолівською районною державною адміністрацією та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договори оренди земельних ділянок водного фонду для рибогосподарських потреб та обслуговування господарських будівель і споруд площею понад 330 га строком на 49 років.

Однак посадові особи товариства з обмеженою відповідальністю висушили вказані земельні ділянки водного фонду та всупереч цільовому  призначенню використовують їх для вирощування сільськогосподарської культури.

За вказаними фактами призначено перевірки управління Держгеокадастру в Дніпропетровській області та Державної екологічної інспекції в області для встановлення завданих збитків в результаті виснаження водних джерел.

Досудове розслідування наразі триває. Процесуальне керівництво здійснюється Апостолівським відділом Нікопольської місцевої прокуратури.

 
 

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 1246