У Дніпрі прокуратурою вживаються заходи щодо попередження вибуття комунального майна із власності територіальної громади міста

Дніпровський апеляційний суд підтримав позицію прокуратури Дніпропетровської області та скасував рішення суду першої інстанції, яким затверджено мирову угоду щодо надання товариством з обмеженою відповідальністю у власність фізичній особі комунального майна – нежитлового приміщення площею понад 800 га вартістю 3,5 млн грн.

Так, Індустріальним районним судом м. Дніпропетровська було задоволено позов товариства з обмеженою відповідальністю про визнання права власності на вказане нежитлове приміщення на підставі того, що ним начебто було здійснено його капітальну реконструкцію та перебудову.

Проте прокуратурою встановлено, що нежитлове приміщення є об’єктом права комунальної власності, а товариство користується ним на підставі договору, укладеного з відділом освіти однієї з районних рад міста Дніпра, а отже воно не мало права набувати приміщення у приватну власність за рішенням суду.

За скаргою прокуратури Дніпровським апеляційним судом вказане рішення суду першої інстанції було скасовано.

Не полишаючи бажання залишити комунальне майно у приватній власності, товариство намагалося передати його у власність фізичної особи за мировою угодою, затвердженою Жовтневим районним судом м. Дніпропетровська.

Проте за апеляційною скаргою прокуратури Дніпровський апеляційний суд скасував вказане незаконне рішення суду та направив справу для продовження розгляду до суду першої інстанції.

 
 
Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області
кількість переглядів: 1083