У Кам’янському прокуратура вимагає скасувати договір на перевезення учнів, виконання якого наражає дітей на небезпеку

Дніпродзержинська місцева прокуратура звертається до суду з позовом в інтересах держави до керівництва загальноосвітньої школи та підприємства про визнання недійсним договору на перевезення учнів, який суперечить вимогам діючого законодавства та становить загрозу життю та здоров’ю дітей, крім того створює передумови для незаконного використання бюджетних коштів.

Так, у січні 2020 року між закладом освіти м. Кам’янське та приватним підприємством укладено договір на перевезення 128 учнів до школи на суму майже 600 тис грн. Прокуратурою встановлено, що виконання умов договору, не порушуючи вимоги чинного законодавства, неможливо, адже таку кількість учнів буде перевозити лише один автобус на 20 місць. Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», діти можуть перевозитись виключно по кількості сидячих місць, а порушення цих правил наражає на небезпеку їх життя і здоров’я.

Крім того, протягом січня-лютого 2020 року підприємство здійснювало перевезення дітей без визначеного паспорту маршруту.

Наразі позов перебуває на розгляді у суді.

 
 

Пресслужба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 368