У Дніпрі виявлено факт розтрати бюджетних коштів під час реконструкції парку – проводяться обшуки в офісах комунальних підприємства та підрядника

Прокуратурою Дніпропетровської області спільно зі слідчими СУ ГУНП в області, за оперативного супроводу ГУ ДФС в області проведено ряд обшуків в рамках кримінального провадження за фактом розтрати бюджетних коштів під час реконструкції парку у місті Дніпрі (ч.4 ст.191 КК України).

Так, у 2018 році між двома комунальними підприємствами Дніпровської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договори на реконструкцію парку ім. Володі Дубініна, а також на капітальний ремонт стадіону та дитячої естради, що знаходяться у молодіжному парку «Новокадацький» у місті Дніпрі. Проте, згідно протоколів огляду парку, на його території відсутня будь-яка будівельна техніка та працівники, протягом двох років роботи майже не проводились, а їх обсяг не відповідає даним в офіційних документах.

За даними слідства, посадовці товариства з обмеженою відповідальністю, перебуваючи у злочинній змові зі службовими особами комунальних підприємств, внесли у кошторисну документацію недостовірні відомості щодо фактичної вартості виконаних робіт та придбаних матеріалів. У подальшому частину отриманих бюджетних коштів зловмисники перевели на рахунки транзитно - конвертаційних підприємств, конвертували у готівку та розподілили між собою.

В ході проведення санкціонованих обшуків в офісах комунальних підприємства та ТОВ, а також за місцем мешкання директорів правоохоронними органами вилучено проектно-кошторисну і тендерну документацію, договори, печатки і штампи, грошові кошти тощо.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Встановлюються причетні до злочину особи.

 

 
 

Пресслужба прокуратури Дніпропетровської області

 
кількість переглядів: 915