На Дніпропетровщині судитимуть двох поліцейських, які побили чоловіка, змушуючи його зізнатися у вбивстві

Дніпропетровською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно двох поліцейських за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.28 ч.3 ст.371 та ч.2 ст.28 ч.2 ст.365 КК України (завідомо незаконне затримання, вчинене за попередньою змовою групою осіб; перевищення влади та службових повноважень працівником правоохоронного органу).

За даними слідств, у червні 2020 року двоє співробітників Жовтоводського відділу поліції (заступник начальника відділу-начальник сектору кримінальної поліції та його заступник) за відсутності обґрунтованих підозр незаконно затримали громадянина та, застосовуючи до нього заходи фізичного та психічного впливу, змушували визнати провину у скоєнні умисного вбивства. Почувши відмову, правоохоронці нанесли чоловікові не менше 8 ударів кулаками по голові та близько 15 ударів ногами по тілу, спричинивши йому ушкодження середнього ступеню тяжкості.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, за оперативним супроводом працівників Дніпропетровського управління ДВБ Національної поліції України.

 
 

Пресслужба прокуратури Дніпропетровської області

 
кількість переглядів: 496