На Дніпропетровщині під вартою опинився директор ТОВ, який підозрюється у привласненні коштів підприємства на суму 1,3 млн грн

Дніпровським апеляційним судом підтримано позицію Нікопольської місцевої прокуратури щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою директору товариства з обмеженою відповідальністю, який підозрюється у привласненні грошових коштів іншого підприємства у розмірі понад 1,3 млн грн (ч.5 ст.191 КК України).

Встановлено, що у 2018 році між двома підприємствами укладено договори субпідряду на будівництво чотирьох амбулаторій на території Томаківського та Нікопольського районів. Достовірно знаючи, що роботи виконано не у повному обсязі, директор підприємства-субпідрядника привласнив невикористану на будівництво частину авансових платежів на загальну суму понад 1,3 млн грн, спричинивши замовнику матеріальні збитки.

Ухвалою Нікопольського міськрайонного суду підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Прокуратура не погодилась з таким рішенням суду та домоглась обрання для посадовця запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі понад 1,2 млн грн.

Досудове розслідування триває.
 
 

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

 
кількість переглядів: 1072