На Дніпропетровщині прокуратура звертається до суду щодо витребування з незаконного володіння земельної ділянки вартістю понад 6 млн грн

Криворізькою місцевою прокуратурою №3 направлено до суду позов в інтересах держави в особі Широківської сільської ради до товариства з обмеженою відповідальністю та громадянки про визнання недійсним договору оренди, скасування запису про реєстрацію речового права та витребування земельної ділянки вартістю понад 6 млн грн з незаконного володіння на користь територіальної громади.

Вказана земельна частка (пай) площею майже 3 га після смерті власниці – члена колективного сільськогосподарського підприємства - перейшла у спадок начебто її онучці та у подальшому надана в оренду товариству з обмеженою відповідальністю.

В ході здійснення перевірки встановлено ряд порушень, а саме: заповіт колишньої власниці сільською радою не посвідчувався, крім того, датований на 5 років пізніше фактичної дати смерті, а документи, які підтверджують родинні відносини спадкоємиці з померлою, взагалі відсутні. Вказані факти свідчать про те, що спадкоємиця незаконно отримала у власність земельну ділянку, а тому не мала права нею розпоряджатися.

Наразі позов перебуває на розгляді у суді.

 
 

Пресслужба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 233