У Дніпрі за втручання прокуратури до комунальної власності міста повернуто нежитлове приміщення вартістю понад 145 тис грн

Постановою Дніпровського апеляційного суду задоволено апеляційну скаргу обласної прокуратури в інтересах держави в особі Дніпровської міської ради на рішення суду першої інстанції щодо витребування майна, яке незаконно вибуло з комунальної власності.

Так, нежитлове приміщення площею 41,8 кв.м. вартістю понад 145 тис грн, яке розташоване на цокольному поверсі житлового будинку, перебувало у віданні комунального житлово-експлуатаційного підприємства Дніпровської міської ради.

У подальшому за рішенням суду приміщення повинно було перейти на баланс іншого комунального підприємства, а колишнього користувача визнано банкрутом. Проте нерухоме майно безпідставно залишилось на балансі підприємства-банкрута та після відкриття ліквідаційної комісії, продано третім особам.

У зв’язку з цим прокуратура зверталась до Ленінського районного суду м. Дніпропетровська, вимагаючи витребувати майно з незаконного володіння, проте суд відмовив у задоволенні позову. За апеляційною скаргою прокуратури на вказане рішення суду об’єкт нерухомості повернуто у власність територіальної громади міста.

 
 
 

Пресслужба прокуратури Дніпропетровської області

 
кількість переглядів: 245