У Дніпрі за втручання прокуратури на користь територіальної громади витребувано земельну ділянку вартістю понад 3 мільйони гривень

За апеляційною скаргою Дніпропетровської обласної прокуратури Дніпровським апеляційним судом скасовано рішення Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська, задоволено позовні вимоги Дніпропетровської місцевої прокуратури №2 та визнано недійсними договір купівлі-продажу і акт про проведення прилюдних торгів, витребувано у власність держави в особі Дніпровської міської ради земельну ділянку, яка знаходиться на території Соборного району міста, площею 0,0781 га вартістю понад 3 млн грн.

Прокуратура звернулася до суду у зв'язку із встановленням факту вибуття із власності територіальної громади міста земельної ділянки на підставі підроблених документів. Однак, Жовтневим районним судом міста Дніпропетровська в задоволенні позовних вимог було відмовлено.

Наразі постановою Дніпровського апеляційного суду право власності міської ради на земельну ділянку відновлено, рішення суду набрало законної сили.   

 
 

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

 
кількість переглядів: 638