На Дніпропетровщині директор ТОВ підозрюється у заволодінні понад 1 млн грн бюджетних коштів, виділених на реконструкцію дитячого парку

Дніпропетровською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно директора товариства з обмеженою відповідальністю за скоєння злочинів, передбачених ч.4,5 ст.191 та ч.1 ст.366 КК України (заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах, службове підроблення).

Так, у 2018 році між управлінням комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договори підряду щодо реконструкції дитячого парку та провулку. За даними слідства, директор підприємства, з метою заволодіння бюджетними коштами, підписав та надав акти приймання виконаних будівельних робіт, які містять недостовірні відомості щодо фактичної вартості використаних матеріалів, а також ціни та обсягу устаткування для парку, внаслідок чого отримав понад 1 млн грн.

Наразі йому повідомлено про підозру у скоєнні вказаного кримінального правопорушення та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу у вигляд тримання під вартою.

Досудове розслідування триває.
 
 

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

кількість переглядів: 1104