На Дніпропетровщині посадовець АТ «Укрзалізниця» підозрюється в одержанні неправомірної вигоди

За процесуального керівництва Центральної окружної прокуратури міста Дніпра викрито начальника однієї з виробничих дільниць регіональної філії АТ «Укрзалізниця» під час одержання неправомірної вигоди (ч.1 ст.368 КК України).

За даними слідства, посадовцем організовано схему систематичного отримання неправомірної вигоди шляхом створення штучного дефіциту дров з твердих порід дерев, які вирубались на землях філії АТ «Укрзалізниця».

Після звернення громадян з приводу придбання для власних потреб деревини, останній повідомляв про великий попит та неіснуючу чергу на купівлю вказаного товару, проте за «невелику» доплату (фактично, неправомірну вигоду) до офіційної вартості він знайде можливість продажу дров у будь-яких об’ємах.

У березні 2021 року під час одержання частини неправомірної вигоди у сумі майже 3200 гривень зловмисника було викрито співробітниками прокуратури та Управління Служби безпеки України в області.

Наразі йому повідомлено про підозру скоєнні вказаного кримінального правопорушення. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.
 
 

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

кількість переглядів: 737