Директор ТОВ підозрюється у заволодінні бюджетними коштами, виділеними на ремонт сільської школи

Дніпродзержинською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно директора товариства з обмеженою відповідальністю за скоєння злочину, передбаченого ч.2 ст.191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем).

 

Так, у липні 2018 року між Криничанською районною державною адміністрацією та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду на виконання капітального ремонту в сільській школі. За даними слідства, директор підприємства-підрядника, зловживаючи службовим становищем, надав до відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації акт приймання виконаних будівельних робіт, який містив неправдиві відомості щодо фактичного обсягу цих робіт та вартості використаних матеріалів.

Внаслідок таких дій товариству зайво сплачено понад 125 тис грн бюджетних коштів. Наразі директору ТОВ повідомлено про підозру у скоєнні вказаного злочину. Збитки, встановлені у кримінальному провадженні, відшкодовано у повному обсязі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.
 
 
 

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

кількість переглядів: 663