На Дніпропетровщині прокуратура вимагає повернути державі 7,4 га землі вартістю понад 400 тисяч гривень

Нікопольською місцевою прокуратурою подано до Апостолівського районного суду позовну заяву в інтересах держави в особі Апостолівської міської ради до громадянки про скасування державної реєстрації та витребування земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 7,4 га вартістю понад 400 тис грн у власність держави.

Встановлено, що на підставі завідомо підроблених документів жінка незаконно отримала начебто у спадок земельну частку (пай), що належав колишньому колективному сільськогосподарському підприємству та у 1997 році був наданий у власність одному з його членів. При цьому, з метою оформлення права власності на земельну ділянку, остання надала підроблені документи реєстратору, внаслідок чого за нею зареєстровано право власності на зазначені землі.

Крім цього, відомості за даним фактом було внесено до ЄРДР та розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.190 та ч.4 ст.358 КК України (шахрайство; використання завідомо підробленого документа), судовий  розгляд якого триває.

Наразі позовна заява перебуває на розгляді у суді.

 
 

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

кількість переглядів: 582