Правоохоронними органами Дніпропетровщині викрито канал контрабанди прекурсоровмісних лікарських засобів на Україну

Дніпропетровською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом контрабанди психотропних речовин та прекурсорів на територію України (ч.2 ст.305 КК України).

За даними слідства, четверо мешканців міста Києва, вступивши у попередню змову, налагодили постачання із-за кордону прекурсоровмісних лікарських засобів, з яких виготовляли психотропну речовину «метамфетамін» для подальшого збуту через мережу Інтернет по всій Україні.

24 квітня 2021 року співробітниками прокуратури, УСБУ в області, із залученням оперуповноважених Управління боротьби з наркозлочинністю в області проведено огляд території міжнародного аеропорту «Бориспіль», в ході якого виявлено та вилучено майже 10 тисяч блістерів, кожен з яких містить по 10 таблеток препарату «Decancit SR» із діючою речовиною – псевдоефедрин.

Крім того, за місцем мешкання одного з фігурантів справи правоохоронними органами вилучено 293 блістери з препаратом «Decancit SR», 324 блістери по 12 таблеток у кожному препарату «Actifed 30 GW0301/12», 140 таблеток «Conta-flu»Anticatarrhal»,  а також препарати «Cadiclyptol penta» та «1,2,3 nikma».

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

 

 

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

кількість переглядів: 675