На Дніпропетровщині 12 років за ґратами проведе громадянин, який після похорону скоїв розбійний напад на дружину покійного

Павлоградським районним судом винесено вирок 49-річному чоловіку за розбійний напад на пенсіонерку та викрадення її офіційних документів (ч.4 ст.187, ч.1,3 ст.357 КК України).

Так, подія сталася у січні 2020 року у місті Павлограді. Біля під’їзду житлового будинку обвинувачений побачив обряд поховання незнайомого чоловіка. Заради легкої наживи підсудний попрямував разом з родичами та близькими померлого на кладовище, де помітив, як удові дають гроші на поховання. Після поминального обіду зловмисник простежив за жінкою до місця мешкання, проник до квартири та наніс їй декілька ударів ножем по обличчю, що призвело до непоправного його знівечення. Далі підсудний заволодів грошовими коштами потерпілої у сумі 7000 гривень, її паспортом та банківською карткою, після чого з місця злочину зник.

Свою вину підсудний не визнав, проте її повністю доведено Павлоградською окружною прокуратурою, яка підтримувала обвинувачення.

Суд призначив йому покарання у вигляді 12 років позбавлення волі.
 
 
 

Пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури

кількість переглядів: 755